MARIANKOWE RÓŻAŃCE

Nasze Marianki wykonały w październiku kawał dobrej roboty! Dziesiątki małych różańców (jedna tajemnica) i breloków w formie dziesiątki Różańca, by rozprowadzać je wśród parafian. Inicjatywa ta ma zachęcać do modlitwy różańcowej, a jednocześnie pomóc dziewczynkom zgromadzić fundusze na zakup sztandaru. Wszystko na Chwałę Panu Bogu i Maryi.
Mamy już w naszej parafii 22 dziewczynki, które pragną iść do Pana Boga drogą Maryi. Spotykają się pod okiem Ani Ciesielskiej i Edyty Berghauzen dwa razy w miesiącu, w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Wspólnie się modlą, uczą, wykonują prace artystyczne, nawiązują wzajemne relacje i służą w naszej parafii, bo bez nich takie uroczystości jak Odpust parafialny czy Zawierzenie Maryi byłyby dużo skromniejsze:) Dziewczynki, dziękujemy!