Pierwsze spotkanie Klubu w 2018 r.

Na pierwszym w 2018 roku spotkaniu Klubu gościliśmy panią Stanisławę Puchałę, która niezwykle ciekawie opowiedziała nam o swojej świeżo wydanej książce pt. „Kresowy Barysz”. Mimo trwających rekolekcji zaskoczyliście nas frekwencją! Może nie było zbyt ciepło i wygodnie w kuchni świetlicowej, za to atmosfera była gorąca, a nieporozumienie lokalowe do kwietnia wyjaśnimy.

Porozmawiajmy o wartościowych książkach

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ostatniego spotkania Klubu Książki Chrześcijańskiej SILOE za miłe spotkanie i cenną dyskusję. Zaskoczyliście nas frekwencją, bo mimo trwających rekolekcji parafialnych spotkaliśmy się w 10-osobowym gronie(niektórzy ofiarowali którąś godzinkę z kolei ze swojego czasu i mamy nadzieję, że nie żałują). Może trochę było zimno i mało wygodnie, ale do następnego spotkania (16 kwietnia) wyjaśnimy to nieporozumienie lokalowe:). Gorąca atmosfera wyparła chyba wszystkie zastane niedogodności.
Dziękujemy pani Stanisławie Puchała za jej obecność i prezentację swojej świeżo wydanej książki „Kresowy Barysz” – zachęcamy ogromnie do zapoznania się z tą niezwykle interesującą pozycją, nie tylko dla tych, którzy z Kresami związani są rodzinnie (a takich w Smolcu nie brakuje), ale każdego, komu leży na sercu nasza historia.
No i ponownie nasi członkowie zasypali nas recenzjami interesujących książek chrześcijańskich, postaramy się wkrótce podzielić niektórymi z nich na tej stronie.
A za miesiąc zapraszamy na mszę świętą w naszej intencji – 9.03.2018 o godz. 18.30 będziemy dziękować Panu Bogu za pierwszy rok działania KKCH Siloe! Bądźcie z nami!

I pamiętajcie: Biblioteka parafialna działa on-line w zakładce Biblioteka na naszej stronie ale można też bezpośrednio kontaktować się z Iwonką przy różnych okazjach bądź przez padres e:mail: bibliotekaparafialna@siloesmolec.pl