Dziękujemy więc tym, co wrzucają czasem parę groszy na produkty do ciasta, zakup kawy czy herbaty. Dzięki Wam możemy się rozwijać i upiększać miejsce naszych spotkań, nie martwiąc się awariami ekspresu do kawy czy pobitym talerzykiem! A czasem można pozwolić sobie na coś więcej!
No więc podziwiajcie!
A dodamy, że korzystają z tego wyposażenia wszystkie grupy, które spotykają się w salce parafialnej. Przez te kilka lat naszego działania udało się wiele zakupić! Dzięki Wam!
Dziękujemy i zapraszamy w każda niedziele od 11.00 do 14.00.
/ENF/


