26 października wspominamy rocznicę poświęcenia naszej smoleckiej świątyni. Wsponinaliśmy zmiany w architekturze wnętrza, kapłanów i osoby wspierające remonty, zbiórki, ale przede wszystkim osoby tworzące duchowy kościół Smolca. Dla wielu z nas to miejsce jest lub było domem, do którego przychodzi się z radością, gdzie są bliscy, choć i tu relacje bywają różne, jak w każdej rodzinie:)
W Kawiarence Siloe też było dziś tłoczno, co nas ogromnie cieszy! Może to zmiana czasu? Mając dodatkową godzinę chyba wielu przeznaczyło ją na parafialną integrację:) /ENF/




