REKOLEKCJE ZAWIERZENIA MARYI 2024

Drodzy Czytelnicy!
Już dziś zapraszamy was do wzięcia udziału w rekolekcjach Zawierzenia Maryi 2024. Prowadzimy je zgodnie z założeniami św. Ludwika de Montfort, który poprzez to 33-dniowe przygotowanie pragnie doprowadzić nas do nieustannego życia Doskonałym Nabożeństwem do Najświętszej Maryi Panny. Życie z zjednoczeniu z Nią jest możliwe! A zjednoczenie z Nią to zjednoczenie z Jej Synem – z całą Trójcą Świętą!
Masz lepszy pomysł na życie?
Oddanie się w niewolę miłości Jezusowi przez ręce Maryi powinno być aktem świadomym, stąd nabożeństwa, spotkania formacyjne, grupa dzielenia. Nie znajdziesz czasu teraz, to nie znajdziesz go również potem, by w swojej codzienności żyć zasadami tego nabożeństwa, bo to jest droga, którą idziesz sam, wspierany przez wspólnotę (jeśli tego zechcesz) i przez całe NIEBO, ale to droga codziennych indywidualnych ćwiczeń duchowych, gdzie wszystko jest w Twoich rękach.
Jeśli czujesz zaproszenie Maryi – nie wahaj się – nie ma znaczenia na jakim etapie rozwoju duchowego jesteś. Nie ma znaczenia, jak wielką masz wiedzę religijną, nie ma znaczenia twoje dotychczasowe zaangażowanie w życie Kościoła, ma znaczenie tylko Twoja decyzja i determinacja, by ten ponad miesiąc oddać Bogu, Ona wyciśnie z niego każdą minutę, na Bożą chwałę i dla Twojego zbawienia.